Hier vind je de uitslagen van de 13,5 en 8,5 km van de N35 Media Farmstacle Run 2017!

Stoere Boeren Farmstacle Run 13,5 km - mannen!

Plaats Naam Geb. Jaar Woonplaats/Teamnaam Tijd
1 Bas Alferink 1987 Raalte 01:15:38
2 Guido Heerink 1990 FYSIOFITS 01:18:11
3 Twan Mulder 1998 Volkerink Heino 01:18:14
4 Jeroen Nijenhuis 1977 Heino 01:18:47
5 Danny Beumer 1986 Heino 01:19:22
6 Casper Oude Lohuis 1981 FYSIOFITS 01:21:10
7 Rob Westenenk 1993 Raalte 01:21:16
8 Gerard Lugtenberg 1963 Heino 01:21:16
9 Koen Koerhuis 1990 Raalte 01:21:28
10 Robert Veerman 1987 Nijverdal 01:21:37
11 Sjoerd Engel 1984 Nijverdal 01:21:40
12 Bob Kendle 1980 Hengelo 01:21:52
13 Jan Heuver 1989 Hellendoorn 01:22:46
14 Marco Wiggers 1986 Team Malossi 01:23:06
15 Roy Bruggeman 1985 Broekland 01:23:33
16 Jurgen Kanters   Erp 01:23:58
17 Hans Kogelman 1986 Raalte 01:24:15
18 Jeroen de Vos 1984 Daarlerveen 01:24:16
19 Niels Hutten 1991 Mariënheem 01:25:10
20 Thymen Boerkamp 1998 Lemelerveld 01:25:13
21 Arjan Blom 1979 Heino 01:27:17
22 Vincent Boerdijk 1987 Team tsja 01:28:15
23 Milan Vloedgraven 1994 Thuisfront fc 01:29:05
24 Sven Hoes 1971 Willemsen 01:29:12
25 Chiel Mulder 1985 Heino 01:29:29
26 Koen Steenbergen 1981 Heino 01:29:40
27 Alfons Groot Koerkamp 1962 Heino 01:30:01
28 Bert Kamphuis 1999 Hellendoorn 01:30:11
29 Jeffrey Feijen 1996 Vilsteren 01:30:16
30 Dennis van der Vechte 1984 Heino 01:30:33
31 Ivo Hulsman 1981 Stoepsnoevers 01:30:38
32 Dorus Schalkwijk 1980 Team Schalkwijk 01:30:53
33 Patrick Antonissen 1983 Laffe Herders 01:32:32
34 Stefan Broeknellis 1972 De Buffels 01:32:32
35 Roy Veldman 1976 De Buffels 01:32:46
36 Paul Kruiper 1966 Luttenberg 01:32:51
37 Aron Wierenga 1994 Snelle Jongens 01:33:12
38 Daniel Middendorp 1994 Snelle Jongens 01:33:15
39 Max Wierenga 1997 Snelle Jongens 01:33:20
40 Arnout van der Stelt 1985 Team Malossi 01:34:25
41 Bernhard Melenhorst 1973 Heino 01:34:29
42 Robin van de Vondervoort 1990 Enschede 01:36:01
43 Mathijs Elshof 1990 Deventer 01:36:04
44 Erik Hekkert 1978 De Thorianen 01:36:06
45 Christiaan Klompjan 1978 De Thorianen 01:36:07
46 Ico Nijboer 1992 Heino 01:36:12
47 Rens Mekers 1992 Heino 01:36:32
48 Steven van Renselaar 1986 Heino 01:36:59
49 Daan Schellekens 1984 Beasts from the east 01:37:10
50 Stefan Harmsen 1986 Nijverdal 01:37:15
51 Jasper Gerhard 1987 Nijverdal 01:37:16
52 Melwin Kamphuis 1972 Beasts from the east 01:37:16
53 Gilian Westemeijer 1996 Simpel 01:37:18
54 Marco Broeks 1990 Simpel 01:37:36
55 Roel Mulder 1988 Simpel 01:37:36
56 Rene Hegeman 1962 Raalte 01:37:37
57 Marien Wallink 1985 Team Schalkwijk 01:37:52
58 Jurgen Nijenhuis 1977 Heino 01:38:14
59 Ronald Schotman 1976 Heino 01:38:25
60 Patrick Schuldink 1993 Ommen 01:38:37
61 Ramon Schuldink 1998 Ommen 01:38:43
62 Mark Bisschop 1982 Dalfsen 01:39:55
63 Wouter Mars 1987 TUV 01:40:20
64 Leon Bovenmars 1988 TUV 01:40:32
65 Stefan Hendriks 1987 TUV 01:40:35
66 Niels Voort 1998 Dalfsen 01:40:35
67 Mans Jansen 1973 Dalfsen 01:40:41
68 Maarten Boerhof 1983 Heino 01:40:43
69 Michel Tijhof   Nijverdal 01:40:46
70 Arie Hoekerswever 1976 Broekland 01:43:12
71 Bert de Lange 1991 Walking Dead 01:43:29
72 Jesper Homma 1998 Ome Duo 01:43:32
73 Lars Dijk 1998 Ome Duo 01:43:33
74 Timo Homma 2000 Ome Duo 01:43:33
75 Raymond Mars 1985 Bros 01:44:21
76 Rene Marsman 1994 Bros 01:44:24
77 Erik Feijen 1965 Maalboern 01:44:53
78 Casper Nijenhuis 1985 Nijenhuis 01:45:02
79 Marthijn Nijenhuis 1988 Nijenhuis 01:45:02
80 Rob Lugtenberg 1986 Zwolle 01:45:11
81 Henk Huisman 1968 Heino 01:45:14
82 Rudy Lugtenberg 1986 Zwoegers 3.0 01:45:34
83 Bas Nijensteen 1990 Zwoegers 3.0 01:45:51
84 Martin Groot Koerkamp 1982 Laffe Herders 01:46:17
85 Arne Veluwenkamp 1987 Laffe Herders 01:46:27
86 Niels van den Berg 1984   01:46:27
87 Leon Bovenmars 1988 TUV 01:47:22
88 Ferran Woltinge 1990 Zwolle 01:47:22
89 Ralf Breurkes 1979 Kampen 01:47:22
90 Robin Nijenhuis 1988 Lemelerveld 01:47:34
91 Atte Moorman 1992 Strohappers 01:47:46
92 Timo van Vilsteren 2001 Laro 01:47:52
93 Bas te Winkel 1991 Strohappers 01:47:54
94 Keje Spijkerman 1992 Strohappers 01:47:57
95 Niek Kolthof 1990 Walking Dead 01:47:58
96 Dennis Hegeman 1993 Hellendoorn 01:48:02
97 Kevin Haverslag 1991 Strohappers 01:48:09
98 Marcel Hagen 1971 Willemsen 01:48:33
99 Somai Kompagnie 1996 Willemsen 01:48:34
100 Rene Hekman 1989 Dorstige Heren 01:49:10
101 Jeroen Ruiterkamp 1989 Dorstige Heren 01:49:10
102 Elwin Marsman 1988 Dorstige Heren 01:49:24
103 Davy Dijkman 1988 Giet loss 01:50:46
104 Michiel Hanewinkel 1975 Strijders van salland 01:50:47
105 Tonny Neplenbroek 1958 Neppies 01:51:52
106 Niels Lipman 1984 De Sökkestoppers 01:51:52
107 Eric Pierik 1985 Volkerink Heino 01:51:54
108 Chris van Vilsteren 1967 Laro 01:52:09
109 Kenny Westendorp 1992 Bakkerij van der Most 01:52:18
110 Hans Antonissen 1961 Bakkerij van der Most 01:52:22
111 Koen Boerkamp 1988 Wesepe 01:52:25
112 Wout Schooten 1990 Daarle 01:52:26
113 Ben Groot Beumer 1980 De Sökkestoppers 01:52:32
114 Johnny Nijenhuis 1988 De Sökkestoppers 01:52:40
115 Rick Brok 1982 De Sökkestoppers 01:52:45
116 Dennis Snel 1992 Volkerink Heino 01:52:55
117 Mark van der Most 1985 Bakkerij van der Most 01:53:00
118 Jack Lindeboom 1980 Beasts from the east 01:53:00
119 Job Willems 1992 Volkerink Heino 01:53:07
120 Louis Claessens 1976 Volkerink Heino 01:53:49
121 Bart Petter 1991 Volkerink Heino 01:54:04
122 Frank Deemter 1960 Smellies 01:54:45
123 Ivar Onderdijk 1998 Smellies 01:54:46
124 Joep Deemter 1998 Smellies 01:54:46
125 Marcel Jansen 1968 De Sökkestoppers 01:55:05
126 Stefan Ardesch 2000 The Runboys 01:55:13
127 Edwin Middelkamp 1969 Olst 01:55:41
128 Rob Harmsen 1984 Nijverdal 01:56:07
129 Laurens Warnar 1989 Heino 01:56:09
130 Patrick Vonderman 1986 Heino 01:56:19
131 Wout Lugtenberg 1991 Zwoegers 3.0 01:57:07
132 Niek Luttenberg 1989 Zwoegers 3.0 01:57:08
133 Henk Hollegien 1963 Radler 2.0. 01:57:10
134 Gerco Hoogenkamp 1971 Radler 2.0. 01:57:16
135 Freddy Kappert 1969 Beasts from the east 01:57:50
136 Henny Jansen 1953 Beasts from the east 01:57:53
137 Luuk Lugtenberg 1994 Okan 01:58:04
138 Frans Noordman 1966 De Marathonas 02:00:33
139 Edwin Elshof 1971 De Marathonas 02:00:34
140 Tonny ten Hove 1949 ten Hove 02:00:34
141 Dick Roessink 1969 De Marathonas 02:00:35
142 Andre Dunnewind 1963 De Marathonas 02:00:35
143 Edwin Heetkamp 1967 De Marathonas 02:00:37
144 Huub Elshof 1967 De Marathonas 02:00:43
145 Jeffrey Scholtens 1988 Marktlink 02:03:27
146 Lars Butink 2000 Simpel 02:03:31
147 Robert Hulsman 1972 Tja goeie vraag 02:03:40
148 Rudy Horstman 1984 2 vingers in de neus 1 in de bips 02:03:49
149 Roy Tielbeek 1983 2 vingers in de neus 1 in de bips 02:03:52
150 Niek Middag 1983 Heino 02:04:34
151 Chiel van Lenthe 1985 2 vingers in de neus 1 in de bips 02:04:36
152 Daniek Boerdijk 1988   02:05:02
153 Tom Tiebot 1991 Heino 02:06:41
154 Stefan te Stroete 1985 2 vingers in de neus 1 in de bips 02:07:00
155 Roy Klein Herenbrink 1995 De badeendjes 02:08:35
156 Rick Snippe 1994 De badeendjes 02:08:36
157 Jeroen Kappert 1994 De badeendjes 02:08:38
158 Sander Bergsma 1959 een echte kerel 02:09:04
159 Maik van Breen 1995 Magic Maik 02:09:05
160 Daan Bergsma 1997 Druistige Harrie 02:09:06
161 Ben Timmerman 1961 Blond en grijs 02:09:39
162 Jeroen Hogenkamp 1987 Op karakter 02:09:55
163 Ruud van Elburg 1987 Op karakter 02:10:11
164 Rob van Elburg 1984 Op karakter 02:10:32
165 Jorin van Vilsteren 1987 Op karakter 02:10:32
166 Rens Noordman 1997 Lemelerveld 02:10:43
167 Johan Geerts 1982 Dalfsen 02:11:14
168 Peter Bloemink 1979 Gewonejongens 02:12:28
169 Michael Pronk 1992 Amersfoort 02:12:28
170 Oscar Ouwerkerk 1978 Mudmasters United 02:13:31
171 Mike Hekman 2000 Lekke Banden 02:13:34
172 Lex Deemter 1980 Lekke Banden 02:13:37
173 Matthijs Akkenaar 1976 De Meern 02:14:26
174 Roy Overgoor 1977 Simpel 02:14:45
175 Daan Loozeman 2001 Simpel 02:14:49
176 Rene Donders 1977 De Tijgers 02:17:55
177 Gerrit Hilhorst 1962 Beltrum 02:18:21
178 Daniël Reemeijer 1993 Pillsbar 02:19:39
179 Jesper Dijk 1993 Pillsbar 02:19:43
180 Wout Hofhuis 1991 Arie en de Rest 02:19:45
181 Arjen Vrolijken 1992 Arie en de Rest 02:19:47
182 Joost Hofhuis 1993 Pillsbar 02:19:50
183 Wietse Smeenk 1991 Arie en de Rest 02:19:50
184 Henk Nijenhuis 1959 Nijenhuis 02:20:39
185 Thye Jansman 1987 Pindakaas 02:22:17
186 Richard Pronk 1987 Pindakaas 02:22:17
187 Marin Jonkman 1987 Pindakaas 02:22:18
188 Mark van den Berg 1999 Raalte 02:22:37
189 Gordon Houtsma 1975 Heino 02:22:40
190 Robin Wesselink 1995 Vieze Varkens 02:25:17
191 Hans Lohuis 1974 Vieze Varkens 02:34:16
192 Eelko Strijtveen 1991 de vieze vier 02:34:17
193 Frans Bovendeert 1989 de vieze vier 02:34:23
194 Jordy Boerdijk 1990 de vieze vier 02:34:43
195 John Visscher 1989 Lantinga & de Munnik 02:34:57
196 David den Daas 1988 Lantinga & de Munnik 02:35:02
197 Matthieu Meewis 1995 De badeendjes 02:36:26
198 Jorn Bosch 1992 Pien int Dakke 02:48:59
199 Jasper Smeenk 1994 Pien int Dakke 02:49:02
200 Koen Brouwer 1993 Pien int Dakke 02:49:04
201 Tim Brouwer 1992 Pien int Dakke 02:49:05
202 Rico Harder 1994 Pien int Dakke 02:49:06
203 Mark Bouwhuis 1994 Pien int Dakke 02:49:06
204 Sander Siemons 1987 Heerhugowaard 02:49:59
205 Peter Buis 1979 Mudmasters United 02:50:06
206 Dennis List 1990 List 02:52:41
207 Rene Veldkamp 1962 Team Willem gaat Voorop 02:53:40
208 Harm Robben 1986 Het elftal 03:01:45
209 Tim Reefman 1986 Het elftal 03:01:46
210 Bart Robben 1984 Het elftal 03:01:59
211 Joost Robben 1993 Het elftal 03:02:02
212 Albert Snippe 1967 De badeendjes 03:11:49
213 Gideon van den Herik 2002 De badeendjes 03:12:23

Stoere Boeren Farmstacle Run 13,5 km - vrouwen!

Plaats Naam Geb. Jaar Woonplaats/Teamnaam Tijd
1 Mel Laskowski 1980 Raalte 01:33:51
2 Ilona Kuipers 1981 Beasts from the east 01:37:23
3 Ellen Wichers Schreur 1997 Luttenberg 01:48:05
4 Wiea Nijhoff 1968 Quattro S 01:49:14
5 Marg Koopmans 1973 Quattro S 01:49:15
6 Angelino van Wietmarschen 1970 Quattro S 01:49:18
7 Mirjam Stolte 1968 Quattro S 01:49:21
8 Aniek Bruggeman 1989 Heino 01:49:35
9 Annemiek Smal 1974 Beasts from the east 01:51:34
10 Tara Neplenbroek 1992 Neppies 01:51:54
11 Danielle Kuiper 1991 Beasts from the east 01:53:01
12 Eline Hobert 1995 Haarle 01:54:48
13 Pien Jansen 2003 Beasts from the east 01:55:06
14 Lotte Holtkuile 1993 Broekland 01:55:45
15 Carmen Kroese 1981 Beasts from the east 01:57:54
16 Emmy ten Hove 1982 ten Hove 02:00:30
17 Lieke Ramaker 1993 Willemsen 02:06:42
18 Esther Ouwerkerk 1979 Mudmasters United 02:13:33
19 Sacha Roelofs 2001 Simpel 02:14:06
20 Lian Tijs 1988 Raalte 02:14:25
21 Ruby Westendorp 2002 Simpel 02:14:34
22 Liset Overgoor 1978   02:14:45
23 Nancy Bischops 1984 De Tijgers 02:17:45
24 Kim Schutte 1989 Lierderholthuis 02:18:19
25 Maureen Eikenaar 1990 Zwolle 02:18:19
26 Sophie Hilhorst 1998 Beltrum 02:18:20
27 Elsbeth Bos 1988 Pindakaas 02:22:18
28 Sophie Marselis 1988 Pindakaas 02:22:19
29 Laura Tijhof 1989 Nijverdal 02:23:30
30 Karin van den Burg 1982 Olst 02:23:30
31 Anke Lindenburg 1999 Zwolle 02:32:09
32 Avalon van der Zaan 1989 Zwolle 02:32:10
33 Dianne Lohuis 1967 Vieze Varkens 02:33:46
34 Jette Stam 1990 de vieze vier 02:34:02
35 Sandra Karkdijk 1971 Vieze Varkens 02:34:09
36 Janneke Brouwer 1989 de vieze vier 02:34:11
37 Marloes Bensink 1992 Klarenbeek 02:45:01
38 Diana van Asselt 1973 Apeldoorn 02:45:05
39 Zoë van Asselt 1996 Apeldoorn 02:45:09
40 Christine Janssen 1986 De Drie Gezusters 02:45:34
41 Charlotte Janssen 1988 De Drie Gezusters 02:45:36
42 Margriet Janssen 1989 De Drie Gezusters 02:45:37
43 Marlieke ter Wee 1996 Pien int Dakke 02:49:00
44 Lisanne Landman 1999 Pien int Dakke 02:49:01
45 Claudia de Groot 1989 Heerhugowaard 02:49:04
46 Inez van de Vondervoort 1979 Mudmasters United 02:50:06
47 Karin Hafkamp 1998 Mudmasters United 02:50:08
48 Marg Koopmans 1973 Quattro S 02:50:42
49 Lyanne List 1988 List 02:52:44
50 Kim List 1988 List 02:52:48
51 Willemien Westenenk 1966 Team Willem gaat Voorop 02:53:41
52 Sonja Veldkamp 1963 Team Willem gaat Voorop 02:53:41
53 Merel Hunneman 1998 TeamTijger 02:56:54
54 Aimy Overmars 1994 TeamTijger 02:57:16
55 Fleur Hunneman 1996 TeamTijger 02:57:17
56 Geke Robben 1989 Het elftal 03:01:59
57 Vivianne Meewis 1997 De badeendjes 03:12:25
58 Joëlle van den Herik 1997 De badeendjes 03:12:59

Stoere Boeren Farmstacle Run 8,5 km - mannen!

Plaats Naam Geb. Jaar Woonplaats/Teamnaam Tijd
1 Gertin Roke 1991 Arriën 00:50:39
2 Rody Damman 1999 FYSIOFITS 00:57:37
3 Jordy Beekman 1991 Raalte 00:57:49
4 Wouter Reimert 1991 Luttenberg 00:58:18
5 Jurgen Lammers 1996 Luttenberg 00:58:26
6 Mark Groot Bronsvoort 1987 Kiek se Goan 01:03:07
7 Wilko van der Graaf 1964 De Afortunadas 01:03:13
8 Ruben Benter 1999 Kiek se Goan 01:03:47
9 Bob Mulder 1988 Heino 01:03:57
10 Matthijs de Jong 1984 Almelo 01:04:17
11 Tim Pothast 1985 Enschede 01:04:22
12 Remco Kelder 1995 Luttenberg 01:04:26
13 Job Hobert 1995 Luttenberg 01:04:27
14 William Derks 1973 stanford en waldorf 01:05:28
15 Arno Velderman 1987 Doe maar 01:08:15
16 Twan Overkempe 1993 GoedVaud 01:08:43
17 Nico Nijhoff 1977 De Kroepers 01:09:24
18 Remi Huis in t Veld 1987 Doe maar 01:09:32
19 Paul Hulsman 1977 De Kroepers 01:09:40
20 Rick Ekenhorst 1990 Slagharen 01:09:53
21 Joey Winsingh 1986 Team Malossi 01:10:37
22 Brenden Hengeveld 1997 ZES 01:12:43
23 Koen Kemper 1993 HRpm boerenbattle 01:13:45
24 Arjan Konterman 1990 Team Bali 01:13:57
25 Peter Toorneman 1958 Laren 01:14:11
26 Matthijs Voetdijk 1993 Okan 01:14:15
27 Arjan Bloemert 1980 Team Bali 01:14:18
28 Luc Klink 1994 Okan 01:14:28
29 Henry Konterman 1988 Team Bali 01:14:35
30 Richard Achtereekte 1971 Toppers van TTIS 01:15:00
31 Bas Spijkerman 1993 GoedVaud 01:15:03
32 Kevin Dam 1993 Goedvaud 01:15:19
33 Patrick Klink 1992 GoedVaud 01:15:30
34 Jarco Kalter 1984 Stoepsnoevers 01:16:06
35 Bastiaan van der Kolk 1981 Stoepsnoevers 01:16:06
36 Lauwrenz Niens 1982 Stoepsnoevers 01:16:07
37 Ruben Lugtenberg 1998 Willemsen 01:16:24
38 Ferron Mulder 2000 Poar_Neemn 01:16:31
39 Stijn van Gurp 2002 T Kan niet gekker 01:16:40
40 Jeroen Fernim 1994 Beilen 01:16:47
41 Niek Stolte 1999 Keet Middelkamp 01:17:06
42 Bart Nijhoff 1999 Keet Middelkamp 01:17:08
43 Hugo Willemsen 1970 Willemsen 01:17:08
44 Tim Leferink 1998 Keet Middelkamp 01:17:12
45 Ruben Görtzen 1983 Heino 01:17:52
46 Kristan Mulder 1999 JO15boys 01:18:06
47 Youri van Mourik 1999 JO15boys 01:18:07
48 Ivor Smook 1999 JO15boys 01:18:07
49 Luuk Rechterschot 1998 zeg ik niet 01:18:43
50 Ron Otten 1989 Radewijk 01:18:55
51 Fabian Stute 1995 yamyam 01:18:55
52 Hielke Kelder 1990 Radewijk 01:19:02
53 Lars van Keulen 1995 yamyam 01:19:11
54 Tim van den Berg 1991 yamyam 01:19:13
55 Gerrit Morrenhof 1966 Vuurjongen en watermeisje 01:19:20
56 Michel Luttenberg 1993 Okan 01:19:37
57 Harald de Vries 1966 Zwolle 01:19:53
58 Job de Groot 2000 Keet Oudleusen 01:20:05
59 Mark Wortelboer 1984 Heino 01:20:16
60 Andre Groot Koerkamp 1996 ZES 01:20:23
61 Gijs Huisjes 2001 Keet Oudleusen 01:20:24
62 Arnoud Edens 1995 ZES 01:20:25
63 Martijn Groeneveld 1985 De Zalkers 01:20:57
64 Gerrit Henniphof 1985 De Zalkers 01:21:16
65 Mark van Leusen 2001 Keet Oudleusen 01:21:27
66 Dirk Henniphof 1980 De Zalkers 01:21:40
67 Robert Lans 1986 De Zalkers 01:21:51
68 Luc Nijensteen 2001 T Kan Niet Gekker 01:21:58
69 Coen Bruggink 2002 T kan niet Gekker 01:22:41
70 Stephan Bouwhuis 1982 Team Bouwhuis 01:22:52
71 Rob de Haan 1992 GoedVaud 01:23:07
72 Marnick Krisman 1994 Thuisfront fc 01:23:10
73 Jochem Colenbrander 1988 Dalfsen 01:24:24
74 Udo Oortwijn 1974 Samen 100. 01:24:33
75 Arne Kootstra 1996 Team Welsum 01:24:54
76 Chiel Harmelink 1992 Klus in de wijk 01:25:09
77 Marcel Wierstra 1969 Klus in de wijk 01:25:18
78 Otto de Groot 2001 Keet Oudleusen 01:26:25
79 Pim Zwerink 2000 Poar_Neemn 01:27:09
80 Hugo Vlierhuis 1986 Team tsja 01:27:13
81 Leon van der Kolk 1985 Team tsja 01:27:19
82 Jori van de Berg 1989 Willemsen 01:27:33
83 Marno Breunis 2001 Keet Oudleusen 01:27:46
84 Lars Pazie 2003 Dreamteam 01:27:47
85 Corné Blom 2002 Dreamteam 01:27:50
86 Roan Groteboer 2002 Dreamteam 01:27:51
87 Lucas Ohms 2002 Dreamteam 01:27:53
88 Mark Oostewechel 1981 Raalte 01:28:54
89 Martijn Elders 1981 Heeten 01:28:57
90 Twan ter Laak 1999 Knallende Buffels 01:28:59
91 Steyn Elshof 1999 Knallende Buffels 01:29:01
92 Wouter Nijensteen 1999 Knallende Buffels 01:29:02
93 Robert Bos 1995 Kenny! 01:29:02
94 Mart Bosman 2004 The Farmspinnerzz 01:29:18
95 Ozzy Roesink 2002 T Kan Niet Gekker 01:29:18
96 Yordi Blankvoort 2004 The Farmspinnerzz 01:29:32
97 Brian Maas 2000 DigiWorks 01:29:47
98 Bernd van Wietmarschen 1999 DigiWorks 01:29:48
99 Ivo Hagedoorn 1987 Willemsen 01:31:05
100 Branko Havekes 1978 Willemsen 01:31:05
101 David Brummelhuis 1982 Digiworks 01:31:14
102 Marijn Zwerink 1999 Hoonhorst 01:31:51
103 Pieter Robijn 1982 Heino 01:31:53
104 Giel Nederhorst 1981 Digiworks 01:31:53
105 Ernst Jan Grootenhuis 1978 Tandje erbij 01:31:56
106 Leon Schotman 1977 Tandje erbij 01:32:01
107 Stijn Groote Schaarsberg 2006 Stobbenbroekerbroekies 01:32:26
108 Dennis Luttenberg 1980 GoedVaud 01:32:29
109 Gé Reimert 1960 Mariënheem 01:32:34
110 Michel Arendsen 1968 (G)oud Ede 01:32:42
111 Martin Feddes 1983 Zwolle 01:32:57
112 Ruud van Ruler 1966 (G)oud Ede 01:33:00
113 Laurent Morsink 1960 (G)oud Ede 01:33:09
114 Ruben Jannink 1992 Bende van ellende 01:33:15
115 Gydo Nijensteen 1993 DigiWorks 01:33:17
116 Danny Bouwhuis 1973 moddervreters 01:33:17
117 Tom Westerhof 1992 Bende van ellende 01:33:22
118 Yaniek te Riele 1994 Te Riele 01:33:36
119 Josh Lucas 1995 Klus in de wijk 01:33:54
120 Jochem Steijn 2002 Jochem en Christiaan 01:34:12
121 Christiaan Brummer 2002 Jochem en Christiaan 01:34:12
122 Richard Jansen 1976 Hoonhorst 01:34:14
123 Kevin Boerdijk 1988 Heino 01:34:32
124 Wilfried Kloosterman 1979 Kloosterman 01:36:06
125 Fons Kogelman 1956 Raalte 01:36:11
126 Guido Schrijver 1990 Klus in de wijk 01:36:35
127 Erik Westerhof 1977 Stoepsnoevers 01:37:33
128 Jorn Horstman 2004 TEMPO 01:37:45
129 Ruben de Mink 2004 TEMPO 01:37:45
130 Simon Morrenhof 2003 TEMPO 01:37:46
131 Arne Horstman 2003 TEMPO 01:37:46
132 Juul Wigink 1980 Vissticks 01:38:06
133 Arno Siemann 1962 Wijhe 01:38:13
134 Jurmen Koedijk 1989 Nijverdal 01:38:15
135 Jelle Koopman 1995 Broekland 01:38:21
136 Teun van der Kamp 1978 Stoepsnoevers 01:38:32
137 David Kunzel 2000 t Reelaer 01:38:34
138 Alex Vos 1970 Enschede 01:38:37
139 Danny Grondhuis 1992 Vissticks 01:38:42
140 Arnoud Jansen 1967 t Reelaer 01:38:42
141 Daniel Vloedgraven 1996 ZES 01:38:52
142 Lennart Hulsman 1990 TUV 01:39:18
143 Robert Bloo 1992 TUV 01:39:27
144 Joost van der Stoep 1980 moddervreters 01:39:50
145 Arjan Smedes 1977 Digiworks 01:39:54
146 Noortje Kremers 1987 Zwolle 01:40:05
147 Tom Bakker 1999 Bakkertjes 01:40:27
148 Luuk Schrijver 1986 Iron Muscle Runners 01:40:52
149 Richard Beltman 1987 Iron Muscle Runners 01:40:54
150 Bas Mijsters 1989 Iron Muscle Runners 01:40:57
151 Ivo Braam 1988 Iron Muscle Runners 01:40:59
152 Herbert Hartkamp 1988 Iron Muscle Runners 01:41:02
153 Marvin van der Vechte 1995 Iron Muscle Runners 01:41:04
154 Remco Neulen 1999 Zeg ik niet 01:41:32
155 Gino Schrijver 1966 LTO Salland 01:41:34
156 Roy Kijk in de Vegte 1999 Zeg ik niet 01:41:37
157 Martin Kleine Schaars 1959 H en M 01:41:37
158 Jannick Oldeboer   Bakkerij van der Most 01:41:39
159 Rudie Haarman 1967 LTO Salland 01:42:08
160 Owen Kogelman 2002 T Kan niet gekker 01:42:42
161 Chiel Kortstee 2001 T Kan Niet Gekker 01:42:49
162 Thijs Koenjer 2001 T Kan Niet Gekker 01:42:49
163 Bart Udink 2002 Battum 01:43:12
164 Erik Schiphorst 1971 Battum 01:43:12
165 Ruben van den Brink 2003 Babbels 01:43:18
166 Bas Schiphorst 2002 Battum 01:43:20
167 Tom van Gurp 2003 Babbels 01:43:22
168 Rick Vreeswijk 2002 Babbels 01:43:36
169 Thijn Rosendal 2003 Babbels 01:44:17
170 Lucas van Riel 2003 Babbels 01:44:24
171 Tycho Wichink Kruit 2003 Babbels 01:44:24
172 Bjorn Grotenhuis 1999 Ketakopters 01:44:32
173 Chris van Helmond 1998 Ketakopters 01:44:33
174 Nick Holsappel 2001 Babbels 01:44:34
175 Mart van Gerresheim 1999 Ketakopters 01:44:34
176 Timo Nikamp 1998 Beauty en the Beast 01:44:35
177 Dennis Boerdijk 1990 Willemsen 01:45:08
178 Rick Middelkamp 1972 Gas Haoln 01:45:08
179 Arjan Holtmaat 1982 De Sökkestoppers 01:45:17
180 Marcel Jansen 1965 De Sökkestoppers 01:45:17
181 Rinie van Ruler 1938 (G)oud Ede 01:45:31
182 Erik Mentink 1958 Gas Haoln 01:45:31
183 Henri Wessels 1967 Gas Haoln 01:45:50
184 Ralf Loeven 1979 Gerie & Ralf 01:46:15
185 Frans Brouwer 1959 (G)oud Ede 01:46:16
186 Stefan Hoeksema 1998 Ketakopters 01:46:17
187 Jurgen Slootman 1999 Ketakopters 01:46:23
188 Alex Antonissen 2000 Neplenbroek Meubelstoffer 01:46:26
189 Wietse Weijdeman 1995 Weijdemannetjes 01:46:32
190 Jorn Ruiter 1998 Neplenbroek Meubelstoffer 01:46:36
191 Stefan Bouwhuis 1996 Weijdemannetjes 01:46:42
192 Maarten Franke 1988 Weijdemannetjes 01:46:43
193 Raoel Nijland 1994 Neplenbroek Meubelstoffer 01:46:43
194 Nick Roeke 1995 Neplenbroek Meubelstoffer 01:46:50
195 Jesse Swienink 2003 De Swienties 01:46:54
196 Jurre Spiegelenberg 1995 Enschede 01:47:02
197 Bennie Neplenbroek 2001 Neplenbroek Meubelstoffer 01:47:03
198 Wilco van Dam 1991 Wijthmen 01:47:04
199 Nico Neplenbroek 1969 Neplenbroek Meubelstoffer 01:47:05
200 Pim Bartels 2000 De Flitsende Fritsen 01:47:11
201 Ivan van der Sligte 1973 Heino 01:47:12
202 Nick Pruis 1986 Mocca dOr 01:47:16
203 Rémon ten Napel 2002 Banthum 01:47:18
204 Floor Utermark 1979 Heino 01:47:21
205 Marius Nijhuis 1985 Mocca dOr 01:47:32
206 Desmond Dijkgraaf 1992 Mocca dOr 01:47:33
207 Han Swienink 1956 De Swienties 01:47:40
208 Wiechert van Tongeren 1965 De Swienties 01:47:40
209 Melvin Swienink 2000 De Swienties 01:47:43
210 Erik Swienink 1960 De Swienties 01:47:43
211 Arno Swienink 1965 De Swienties 01:47:44
212 Eric Haasjes 1969 De Swienties 01:47:44
213 Inge Kroes 1985 Raalte 01:47:45
214 Boris Wieten 2002 De Swienties 01:47:45
215 Rene ten Napel 1975 Banthum 01:47:45
216 R. Wieten 1971 De Swienties 01:47:46
217 Gerben Bosch 1982 Banthum 01:47:47
218 Arjan ten Napel 1976 Banthum 01:47:51
219 Ivo Dijk 2000 De Flitsende Fritsen 01:47:52
220 Milan van den Berg 2001 De Flitsende Fritsen 01:47:56
221 Tomas Weerd 2003 Wilsum 01:48:17
222 Jan Weijdeman 1980 Weijdemannetjes 01:48:28
223 Theo vd Meerendonk 1981 Unicorns 01:49:03
224 Bram Steijn 1969 Bram en zijn nichtjes 01:49:32
225 Niels Bruggeman 1999 Neplenbroek Meubelstoffer 01:49:39
226 Jurgen Jansen 1969 De Knooierts 01:50:17
227 Sven Roelofs 2002 De Knooierts 01:50:27
228 Niek Jansen 2001 De Knooierts 01:50:31
229 Toon Aman 2002 De Knooierts 01:50:36
230 Wilbert Dijk 1981 Samen 100. 01:50:50
231 Remco Horstman 1981 Samen 100. 01:50:50
232 Erwin Bottenberg 1980 Samen 100. 01:50:52
233 Niek Horstman 1984 Samen 100. 01:50:52
234 Jesse Jansen 2003 Stobbenbroekerbroekies 01:50:58
235 Sven Hoogeboom 2005 Stobbenbroekerbroekies 01:50:58
236 Johan de Ruiter 1970 VCLO 01:51:02
237 Ton de Ram 1952 Lopend vuurtje 01:51:05
238 Wijnand Koenjer 1983 Lopend Vuurtje 01:51:06
239 Tom Westemeijer 1997 De Ploppers 01:51:06
240 Daan den Ouden 1992 Bunny Found 01:51:06
241 Patrick van Dam 2000 De Ploppers 01:51:10
242 Martin Bouwhuis 1968 Lopend Vuurtje 01:51:11
243 Jesper Bosch 1998 De Ploppers 01:51:18
244 Jasper Timmerman 1994 Op hoop van zegen 01:51:43
245 Johan Boers 1985 Den Ham 01:51:46
246 Sebastiaan Borgman 1998 Knabbel & Babbel 01:51:51
247 Iwan Lubbers 2001 Keet Oudleusen 01:51:52
248 Daan Goos 2001 Keet Oudleusen 01:51:55
249 Luuk Disselhorst 1996 Baas B 01:52:14
250 Karl Klein 2000 Keet Oudleusen 01:52:26
251 Frank Snijder 1992 Bunny Found 01:52:45
252 Gert-Jan Beldman 1993 Bunny Found 01:52:45
253 Twan Rientjes 1984 Dalfsen 01:53:52
254 Benny Westerlaken   Rooise Donders 01:54:13
255 Luc Fakkert 1998 Keet Middelkamp 01:54:18
256 Tim Snellink 1986 Team Malossi 01:54:21
257 Frank Groot Koerkamp 1999 Keet Middelkamp 01:54:23
258 Ruben Dijk 1995 Obstakillers 01:55:07
259 Mart Nijboer 1987 Team Malossi 01:55:14
260 Coen van Heun 1995 Obstakillers 01:55:24
261 Jordi Blankenvoorde 1994 Obstakillers 01:55:27
262 Sander Middelkamp 1976 Hellendoorn 01:55:54
263 Wesley Masman 1986 Team Malossi 01:56:00
264 Martin Doldersum 1983 Poetsmiepen 01:56:07
265 Rick Kamphuis   Deventer 01:56:07
266 Michel Boscher 1986 Team Malossi 01:56:19
267 Elyan Kloosterman 1986 Team Malossi 01:56:36
268 Renate Klink 1979 Euroma 01:56:40
269 Peter Afman 1959 Euroma 01:56:42
270 Vincent Korenromp 1984 Euroma 01:56:52
271 Edwin Sollie 1981 Euroma 01:56:59
272 Sjoerd Dekker 1980 Euroma 01:57:18
273 Mark Hollegien 1987 Team Malossi 01:57:23
274 Marco Schutz 1969 Euroma 01:57:32
275 Bram Kruiper 2005 Stobbenbroekerbroekies 01:57:40
276 Teun Oosterhuis 2003 Stobbenbroekerbroekies 01:57:41
277 Niels Wessels 1981 Euroma 01:57:42
278 Henri ten Velde 1971 VCLO 01:57:43
279 Johan Mulder 1987 Team Malossi 01:57:45
280 Vincent Blonk 1976 VCLO 01:57:45
281 Mark Hamstra 1978 VCLO 01:57:46
282 Marco Ekkel 1987 VCLO 01:57:46
283 Wil Derks 1961 VCLO 01:57:46
284 Henk Benter 1966 H en M 01:58:02
285 Vincent Zernitz 1988 Team Malossi 01:58:03
286 Erwin Marsman 1986 Team Malossi 01:58:09
287 Karel Mars 1964 Raalte 01:58:17
288 Edwin Bouwhuis 1970 SallandZoepers 01:58:41
289 Frank Smale 1971 SallandZoepers 01:58:42
290 Roland Duitman 1981 Euroma 01:59:46
291 Bas Seisveld 1991 Bunny Found 01:59:51
292 Patrick Roelofs 1969 De Knooierts 01:59:51
293 Michel Roelofs 1971 De Knooierts 01:59:53
294 Richard Haije 1983 Drekploegers 02:00:46
295 Diethard Jansen 1968 Gas op die Lollie 02:00:52
296 Erick Borger 1965 Gas op die Lollie 02:00:56
297 Henk van Keulen 1965 Heino 02:01:04
298 Erik Beusekamp 1971 Gas op die Lollie 02:01:19
299 Renee de Jong 1973 Gas op die Lollie 02:01:29
300 Ben in t Veld 1963 Bootcamp Raalte 02:02:08
301 Tim in t Veld 1989 Bootcamp Raalte 02:02:12
302 Dion Huisken 2004 Stobbenbroekerbroekies 02:02:15
303 Sem Jansen 2005 Stobbenbroekerbroekies 02:02:16
304 Chris Ploeger 1987 DigiWorks 02:02:45
305 Wilfred Kuiterman 1987 DigiWorks 02:02:56
306 Joeri Hollegien 1984 DigiWorks 02:02:56
307 Hendry Ekkelkamp 1978 Pittige Patsers 02:03:25
308 Erik Welleweerd 1987 Nijverdal 02:03:25
309 Martijn Kleverkamp 1980 Corel 02:04:00
310 Koen Tijink 1999 Team Bakso 02:04:37
311 Gert Teunissen 1985 Poeslief 02:04:38
312 Tim Mars 1983 Corel 02:04:47
313 Harry Mars 1955 Corel 02:04:47
314 Nick van Tolij 1986 Team Bakso 02:04:48
315 Tom Tijink 1995 Team Bakso 02:04:52
316 René Luesink 1984 Poeslief 02:04:57
317 Jeroen Strijtveen 1993 Baas B 02:05:14
318 Jurgen Hoogeboom 1971 Stobbenbroekerbroekies 02:05:22
319 Emile Oosterhuis 1973 Stobbenbroekerbroekies 02:05:39
320 Remco Waaijerink 1979 Stobbenbroekerbroekies 02:05:41
321 Taco Hillebrand 1975 Stobbenbroekerbroekies 02:05:45
322 Wijnand Kruiper 1970 Stobbenbroekerbroekies 02:05:53
323 Marc Jansen 1970 Stobbenbroekerbroekies 02:06:10
324 Joran Derks 1986 Stobbenbroekerbroekies 02:06:24
325 Marc de Wit 1965 Stobbenbroekerbroekies 02:06:28
326 Jan Slagman 1963 Profimex 02:10:16
327 Henk Toerse 1973 Fitclub Heino 02:11:16
328 Patrick Grote Ganseij 1975 Fitclub Heino 02:11:40
329 Jan Doldersum 1955 Het Zooitje 02:13:11
330 Colin de Pijper 1991 Het Zooitje 02:13:13
331 Gerrit de Pijper 1962 Het Zooitje 02:13:20
332 Tom Doldersum 1988 Het Zooitje 02:13:27
333 Peter Verkooijen 1965 Stommen hond 02:16:25
334 Tom Verkooijen 1996 Stommen hond 02:16:49
335 Bas Verkooijen 1993 Stommen hond 02:18:16
336 Conner Maas 2002 t Reelaer 02:18:31
337 Sjoerd Kunzel 2003 t Reelaer 02:19:03
338 Gerrit Godeschalk 1982 Ploeteraars 02:20:20
339 Chris van Haren 1998 t Reelaer 02:20:23
340 David Godeschalk 1972 Ploeteraars 02:20:25
341 Henk Godeschalk 1977 Ploeteraars 02:20:26
342 Eric Hartlief 1965 t Reelaer 02:20:55
343 Raymond Godeschalk 1973 Ploeteraars 02:21:18
344 Jacobus Marcel Kerkdijk 1978 Super awesome 02:23:32
345 Klaas Pompert 1984 Den Helder 02:33:50

Stoere Boeren Farmstacle Run 8,5 km - vrouwen!

Plaats Naam Geb. Jaar Woonplaats/Teamnaam Tijd
1 Karin Koning 1980 Toppers van TTIS 01:13:41
2 Kaylee Damman 2002 Heino 01:16:24
3 Meike Korbeld 2002 FYSIOFITS 01:16:24
4 Emmie Butink 1994 Laag Zuthem 01:16:55
5 Esther van Aalderen 1988 Heino 01:17:55
6 Ellen Morrenhof 1989 Eating trees 01:21:36
7 Lisa Houtjes 1987 Team tsja 01:22:30
8 Berber Bouwhuis 1982 Team Bouwhuis 01:22:53
9 Mirthe Disselhorst 1998 EEND 01:23:04
10 Amy Jorink 1997 EEND 01:23:04
11 Marleen Dekker     01:24:47
12 Vera Roodvoets 1982 Dravende Sportvrouwen 01:24:49
13 Jorieke van de Maat 1985 Nijverdal 01:25:04
14 Marloes Nijkamp 1985 Nieuwleusen 01:26:12
15 Angela de Boer 1985 Oudleusen 01:26:13
16 Irma Veldman 1984 Dravende Sportvrouwen 01:27:32
17 Ilona Kalter 1980 Dravende Sportvrouwen 01:27:35
18 Carmen Rosink 1997 Kenny! 01:29:03
19 Anne Eva Brummelhuis 1983 Digiworks 01:31:28
20 Avy Kruiper 2002 Stobbenbroekerbroekies 01:32:26
21 Lisette Oosterholt 1983 moddervreters 01:32:56
22 Erna Mulder 1979 HRpm boerenbattle 01:33:03
23 Wendy Weijenborg 1989 HRpm boerenbattle 01:33:04
24 Ceciel Bouwhuis 1975 moddervreters 01:33:10
25 Kim Groeneveld 1991 Bende van ellende 01:33:17
26 Cynthia Reuvers 1994 De Flamingos 01:33:21
27 Leonie Siebert 1995 De Flamingos 01:33:24
28 Lisa Pot 1993 Berta 284 01:33:27
29 Rimke Luchtenberg 1993 Berta 284 01:33:28
30 Liset Middelkamp 1997 Te Riele 01:33:39
31 Marloes Jansen 1977 Hoonhorst 01:34:16
32 Lyan Hoppen 1992 Kitty Glitter 01:34:57
33 Laura Heuven 1995 Kitty Glitter 01:34:58
34 Lindsey Kloosterman 1983 Kloosterman 01:36:11
35 Danniek van Oenen 1980 Stoepsnoevers 01:37:11
36 Sanne Mars 1989 Corel 01:37:58
37 Sanne Schrijver 1990 Mariënheem 01:38:26
38 Amy Kortstee 1999 Heino 01:38:28
39 Heleen Hegeman 1989 Nijverdal 01:38:29
40 Amber Schouten 1999 Heino 01:38:31
41 Janet van der Stoep 1975 moddervreters 01:38:34
42 Lotte Koenjer 1996 mylojo 01:38:37
43 Mylene Kohler 1996 mylojo 01:38:38
44 Joy van der Vegt 1996 mylojo 01:38:38
45 Wies Karssenberg 1988 Enschede 01:38:39
46 Jiska Voetdijk 1992 Vissticks 01:39:03
47 Joy Alferink 1994 Vissticks 01:39:03
48 Lisette Holsappel 1991 Eating trees 01:39:07
49 Maud Bergman 1993 Eating trees 01:39:13
50 Susette Kalter 1988 TUV 01:39:19
51 Elsemiek Gerritzen   Lemelerveld 01:39:19
52 Marliek Kalter 1990 TUV 01:39:23
53 Amber van Veghel 1994 Amico 01:39:45
54 Marieke Morrenhof 1987 Utrecht 01:40:08
55 Kyara Neumann 1997 Hattem 01:40:25
56 Kim Bakker 2003 Bakkertjes 01:40:26
57 Paula Fröling 1988 Hattem 01:40:28
58 Fiona Bloo 1980 TUV 01:40:33
59 Julia Poppe 1999 Pittige Patsers 01:40:36
60 Silke van Lenthe 1999 Pittige Patsers 01:40:37
61 Linsey Dekker 1993 Kampen 01:41:12
62 Roxanne Dekker 1989 Zwolle 01:41:13
63 Mirande Kremers 1989 Kitty Glitter 01:41:32
64 Maike Korte-Nederveld 1979 Nix strong ladies 01:41:46
65 Margriet de Vries 1981 Bootcamp Dalfsen 01:41:46
66 Stephanie Rhee 1977 Bootcamp Dalfsen 01:41:46
67 Maeike Blauw 1976 Nix strong ladies 01:41:48
68 Rianne Schrijver 1982 Bootcamp Dalfsen 01:42:21
69 Geke Langenbach 1980 Bootcamp Dalfsen 01:42:26
70 Kim Wesselink 1982 Bootcamp Dalfsen 01:42:39
71 Tinie Dijkman 1981 Bootcamp Dalfsen 01:42:39
72 Petra Borkent 1988 Diepenveen 01:42:41
73 Sandra Borkent 1990 Utrecht 01:42:43
74 Annemieke Sanders 1988 Deventer 01:42:45
75 Yvonne Holsappel 1985 Bakkerij van der Most 01:42:54
76 Ellen Stam 1991 Dravende sportvrouwen 01:43:09
77 Sanne Berenschot 1991 Dravende sportvrouwen 01:43:14
78 Ilse Valk 2000 Backupplan 01:43:26
79 Linda Vreeswijk 2000 Backupplan 01:43:27
80 Floor de Smit 2000 Backupplan 01:43:27
81 Moniek van Leussen 1999 Kroes 01:44:14
82 Michelle Kroes 1999 Kroes 01:44:15
83 Femke te Wierik 1996 Peppie & Kokkie 01:44:25
84 Emma Butink 1996 Peppie & Kokkie 01:44:29
85 Sanne Bergsma 1992 #TeamLisa 01:44:32
86 Lisa Breukelman 1993 #TeamLisa 01:44:32
87 Moniek Beldman 1992 #TeamLisa 01:44:34
88 Danique van Gerner 1998 Beauty en the Beast 01:44:37
89 Iris Put 1997 Paardenkracht 01:44:38
90 Birte Middelkamp 1997 Paardenkracht 01:44:39
91 Inge Buis 1993 Poeslief 01:44:40
92 Ditsy Bergman 1991 Poeslief 01:44:41
93 Naomi Jansen 1996 Paardenkracht 01:44:45
94 Sanne Nijhoff 1997 Paardenkracht 01:44:50
95 Jamie Westenenk 1997 Paardenkracht 01:44:51
96 Laura van der Kolk 1994 Lemelerveld 01:44:55
97 Myrthe Israel 1997 Paardenkracht 01:44:57
98 Maaike Sandmann 1994 _ 01:45:12
99 Floortje Wijland 1996 Paardenkracht 01:45:18
100 Gerie Loeven 1981 Gerie & Ralf 01:46:03
101 Maureen Eikelboom 1998 Ketakopters 01:46:20
102 Rachel Evers 2001 Koeienfluisteraars 01:46:29
103 Cynthia Brouwers 1989 (G)oud Ede 01:46:30
104 Lotte Alferink 2001 Koeienfluisteraars 01:46:35
105 Marlie Stegeman 1989 Enschede 01:47:07
106 Ellen Polstra - Berghuis 1987 Modderkroepers 01:47:09
107 Tessa Mensink 1991 Modderkroepers 01:47:10
108 Maaike Burink 1988 Modderkroepers 01:47:13
109 Leone ten Napel 2004 Banthum 01:47:20
110 Linda Mittendorff 1985 Heeten 01:47:39
111 Tallechien Lohuis 1986 Nijverdal 01:47:42
112 Angela ter Maat 1995 Weijdemannetjes 01:47:44
113 Danielle Haasjes 1972 De Swienties 01:47:44
114 Margreet ten Napel 1983 Banthum 01:48:03
115 Bianca Brinkhuis 1996 #teamvenus 01:48:09
116 Ilse ten Napel 1978 Banthum 01:48:10
117 Francine Jansen Holleboom 1996 #teamvenus 01:48:11
118 Daimy Kogelman 1996 #teamvenus 01:48:11
119 Samantha Ekkelboom 1996 Haaksbergen 01:48:16
120 Nienke Weijdeman 1990 Weijdemannetjes 01:48:25
121 Sanne Dijkstra 2000 Wilsum 01:48:27
122 Kim Dijkstra 1998 Wilsum 01:48:34
123 Lena Buytendijk 1980 Unicorns 01:48:58
124 Eline van Riet 1994 Bram en zijn nichtjes 01:49:41
125 Milou van Riet 1990 Bram en zijn nichtjes 01:49:42
126 Roos Butink 1998 Laag Zuthem 01:49:45
127 Lianne van Dam 1994 De Paradepaardjes 01:49:46
128 Lenie Butink 1964 Laag Zuthem 01:49:47
129 Nienke Butink 1996 Laag Zuthem 01:49:51
130 Nicole Kinds 1994 De Paradepaardjes 01:49:52
131 Elise de Kroon 1998 Buurman&Buurman 01:50:03
132 Merel Ohms 2000 Buurman&Buurman 01:50:04
133 Janine Horstman 1989 Samen 100. 01:50:48
134 Carlijn Blankvoort 2000 Car&El 01:50:52
135 Elles Oosterlaar 2000 Car&El 01:50:55
136 Iris Hilgengenkamp 2003 Team Welsum 01:50:57
137 Kristel Schrijver 1981 Mariënheem 01:50:57
138 Diane IJbema 1981 Den Ham 01:50:58
139 Irma Rosendaal 1971 Team Welsum 01:50:58
140 Erna Hemeltjen 1967 Lopend Vuurtje 01:51:11
141 Martine Holtmaat 1977 Lemelerveld 01:51:13
142 Els van der Vegt 1980 Mariënheem 01:51:14
143 Laura ter Heide 1997 Baas B 01:51:17
144 Lieneke Timmerman 1996 Op hoop van zegen 01:51:45
145 Annely Boers 1987 Den Ham 01:51:52
146 Ryan Holterman 1996 Knabbel & Babbel 01:51:52
147 Femmie Boers 1984 Den Ham 01:51:53
148 Sanne Muller 1987 Noob 01:51:59
149 Marriet Muller 1985 Noob 01:52:01
150 Laura Muller 1992 Noob 01:52:05
151 Susanne Kasper 1998 Dalfsen 01:52:22
152 Manon Meulman 1997 Dalfsen 01:52:23
153 Daniëlle Goos 1997 Dalfsen 01:52:27
154 Lisette Horst 1996 Baas B 01:52:28
155 Marit van den Brand 1995 HRpm boerenbattle 01:53:21
156 Fenne van den Brand 1995 HRpm boerenbattle 01:53:25
157 Yvonne Verhoeven 1992 HRpm boerenbattle 01:53:27
158 Rebecca Endeman 1992 ASC62 Dames 01:53:46
159 Eva Dalhuisen 1990 ASC62 Dames 01:53:47
160 Ryanne Askes 1990 Zwolle 01:53:47
161 Susan Borger 1989 ASC62 Dames 01:53:47
162 Lianne Melenboer 1992 Muddy Buddies 01:53:57
163 Jeanine Prinssen 1990 Muddy Buddies 01:54:10
164 Dominique Melsen 1987 Lierderholthuis 01:54:12
165 Aimee Westerlaken   Rooise Donders 01:54:13
166 Macha Denekamp 1984 Blix-emse meiden 01:54:22
167 Fanny Beishuizen   Blix-emse meiden 01:54:22
168 Janet Biesaart 1965 Muddy Buddies 01:54:22
169 Ilse Zweverink 1986 Muddy Buddies 01:54:24
170 Simone Pleizier 1988 Meppel 01:54:36
171 Caya Jansen 2003 Jessy&Caya 01:54:49
172 Jessy Kok 2002 Jessy&Caya 01:54:51
173 Annebeth Middelkoop 1998 Obstakillers 01:55:03
174 Kim ten Zijthof 1996 Obstakillers 01:55:07
175 Merel Peeters 1997 Obstakillers 01:55:25
176 Esmee van Welsem 1994 Snelle Sjonnies 01:55:27
177 Karin Boerdijk 1996 Dropofdronder 01:55:28
178 Cardien Bisschop 1991 Dropofdronder 01:55:29
179 Inge Groote Schaarsberg 1988 Dropofdronder 01:55:29
180 Shirley Zwepink 1995 Team Malossi 01:55:33
181 Sharon Stolte 1995 Snelle Sjonnies 01:55:37
182 Iris Hamelink 1995 Snelle Sjonnies 01:55:39
183 Renate Korbeld 1990 Team Malossi 01:55:39
184 Linda Kleine 1971 Daarlerveen 01:55:56
185 Vera Smijs   Bathmen 01:55:59
186 Liesbeth Franz   Lettele 01:56:00
187 Iris Brummelman   Bathmen 01:56:08
188 Romke Mulder 1991 Slowmotion 01:56:15
189 Tessa Joxhorst 1995 Snelle Sjonnies 01:56:29
190 Iris Groot Koerkamp 1995 Snelle Sjonnies 01:56:37
191 Simone Spijker 1968 Euroma 01:56:37
192 Anna Huzen 1994 Bunny Found 01:56:48
193 Annemiek Rijpkema 1997 HRpm boerenbattle 01:56:49
194 Dyonne van t Hul 1998 HRpm boerenbattle 01:56:51
195 Roxy Mekers 1994 Heino 01:56:55
196 Petra Strasters 1971 Euroma 01:56:57
197 Ingrid Pronk 1973 Euroma 01:56:57
198 Nienke Kijk in de Vegte 1998 Alsmaar rechtdoor 01:57:02
199 Ilse Blankenvoorde 1997 Alsmaar rechtdoor 01:57:03
200 Stans Blom 2000 Alsmaar rechtdoor 01:57:03
201 Daniëlle Overbeek 1982 Gooische slackjes 01:57:09
202 Melissa Hollegien 1984 Gooische slackjes 01:57:13
203 Lieke Tielbeek 1989 Team Malossi 01:57:31
204 Nicky Kortstee 1996 Dropofdronder 01:57:42
205 Femke Dijkhuis 1994 Dropofdronder 01:57:43
206 Moniek Breukers 1988 Team Malossi 01:57:47
207 Natasja Ruitenberg 1979 Vogels kiekn 01:58:04
208 Nynke Floor 1978 Vogels kiekn 01:58:05
209 Lesly Marsman 1990 Team Malossi 01:58:06
210 Annet Koersen 1978 Vogels kiekn 01:58:09
211 Wilma van Leussen 1977 Vogels kiekn 01:58:09
212 Marinka Boerdijk 1990 Slowmotion 01:58:13
213 Lisanne Luttenberg 1996 Dropofdronder 01:58:15
214 Iris Benter 2002 H en M 01:58:19
215 Evelien Lozeman 1993 De Krachtpatsers 01:58:25
216 Irma Smeenk 1968 De Krachtpatsers 01:58:26
217 Wencke van den Berg 1974 De Krachtpatsers 01:58:27
218 Bianca Heuven     01:58:40
219 Marijn van Ewijk 1999 Smeervarkens 01:58:54
220 Fleur Veldkamp 1997 HRpm boerenbattle 01:58:55
221 Danielle van Dommele 1996 HRpm boerenbattle 01:58:55
222 Astrid Gulpen 1969 Lettele 01:59:00
223 Caroline Laing 1967 Haarle 01:59:00
224 Anouk Laing 1992 Heino 01:59:01
225 Celine Janssen 1998 Smeervarkens 01:59:02
226 Anne Dijkman 2000 Anne en Marit 01:59:12
227 Marit Tensen 2001 Anne en Marit 01:59:17
228 Sarah Sollie 1982 Euroma 01:59:44
229 Chantal Roelofs 1978 De Knooierts 01:59:52
230 Julia Beldman 1995 Bunny Found 01:59:54
231 Margre Drobinski 1956 Heino 01:59:55
232 Katja Gort 1971 Heino 01:59:55
233 Rianne Roelofs 1976 De Knooierts 01:59:56
234 Ilse Joxhorst 1999 Slome Slakken 02:00:01
235 Michelle Morrenhof 1999 Slome Slakken 02:00:01
236 Anniek Bakker 1999 Zandhappers 02:00:16
237 Sanne Elshof 1999 Zandhappers 02:00:18
238 Ellen Schutte 1981 Raalte 02:00:19
239 Lynn Kamphof 2000 Zandhappers 02:00:27
240 Wendy Meijer-Schaake 1975 Raalte 02:00:29
241 Moniek Haije 1987 Drekploegers 02:00:35
242 Rianne Haije 1996 Drekploegers 02:00:36
243 Inge Hooisma 1975 Gas op die Lollie 02:00:36
244 Jeanet Tienstra 1972 Gas op die Lollie 02:00:36
245 Joyce Mulder 2000 Zandhappers 02:00:59
246 Fleur Schrijver 2000 Zandhappers 02:01:01
247 Noortje van Ree 1988 Drekploegers 02:01:03
248 Herma van Keulen 1964 Heino 02:01:03
249 Marleen Iemhoff 1972 Gas op die Lollie 02:01:10
250 Mariska Dunnink 1985 Schoorlemmertjes 02:01:17
251 Selina Kainama 1988 Toppers van TTIS 02:01:18
252 Danielle Schoorlemmer 1988 Schoorlemmertjes 02:01:23
253 Sandra Lindeboom 1975 Gas op die Lollie 02:01:31
254 Danilla Topfer-de Vries 1992 Wapenveld 02:01:39
255 Yvette Vos 1984 Toppers van TTIS 02:01:39
256 Harriët van den Berg 1968 Gas op die Lollie 02:01:40
257 Cathy Koenhein 1974 Gas op die Lollie 02:01:41
258 Wendy de Vries 1990 Heino 02:01:42
259 Lisanne Ulkeman 1991 Toppers van TTIS 02:01:42
260 Marja Tijs-Luttenberg 1987 Kitty Glitter 02:01:53
261 Marloes Kloosterman 1978 Bootcamp Raalte 02:02:01
262 Manon Klink 1982 Bootcamp Raalte 02:02:02
263 Kim Hogeman 1985 Bootcamp Raalte 02:02:02
264 Rieneke Lugtenberg   Pittige Patsers 02:02:02
265 Irmgard Vulink 1979 Bootcamp Raalte 02:02:02
266 Carola Slegh 1980 Bootcamp Raalte 02:02:03
267 Amanda Gerritsen 1981 Pittige Patsers 02:02:03
268 Marloes Schrijver - Slegh 1984 Bootcamp Raalte 02:02:04
269 Mirthe Jansman 1990 Bootcamp Raalte 02:02:04
270 Naomi Wentink 1983 Bootcamp Raalte 02:02:04
271 Jet Jansen Holleboom 1995 Bootcamp Raalte 02:02:05
272 Irma Meijerink 1980 Bootcamp Raalte 02:02:05
273 Annick Mulder 1989 Pittige Patsers 02:02:05
274 Kyra Lorkeers 1992 Bootcamp Raalte 02:02:06
275 Anita in t Veld 1963 Bootcamp Raalte 02:02:06
276 Mariette Brand 1988 Kitty Glitter 02:02:07
277 Emy Hogeman 2001 De Modder Meiden 02:02:13
278 Eva Morrenhof 2001 De Modder Meiden 02:02:14
279 Selma Laarman 1999 Pittige Patsers 02:02:15
280 Lisan Vonderman 1998 Pittige Patsers 02:02:17
281 Fabienne Fix 1999 Smurfinnen 02:02:19
282 Robynn Jongman 2000 Smurfinnen 02:02:20
283 Martine Vonderman 1970 Pittige Patsers 02:02:34
284 Joyce Nijensteen 1989 DigiWorks 02:03:00
285 Irja Ekkelkamp-van Beek 1984 Pittige Patsers 02:03:01
286 Mariandel Salomons 1981 Pittige Patsers 02:03:04
287 Tessa Neplenbroek 1987 Digiworks 02:03:05
288 Alice Draaijer 1975 Fitclub Heino 02:03:14
289 Myrthe Sijtsema 1995 De 4 musketiers 02:03:39
290 Lize Veltjen 1993 De 4 musketiers 02:03:42
291 Aniek van Schooten 1991 De 4 musketiers 02:03:42
292 Karlijn Veltjen 1995 De 4 musketiers 02:03:43
293 Barbara Morrenhof 1967 Kakelende Kippen 02:03:55
294 Rina ter Laak 1970 Kakelende Kippen 02:03:59
295 Laura Snel 1997 Team Bakso 02:04:07
296 Linda Casteel 1985 Corel 02:04:12
297 Yvonne in t Veld 1967 Kakelende Kippen 02:04:18
298 Inez Oldeboer 1993 Team Bakso 02:04:34
299 Jose Langenkamp 1980 Kakelende Kippen 02:04:35
300 Irma Melenhorst 1974 Kakelende Kippen 02:04:37
301 Roos Eijkelkamp 2000 De Modder Meiden 02:04:47
302 Esmée Tijink 1993 Team Bakso 02:04:48
303 Denise Kok 2000 De Modder Meiden 02:04:48
304 Cissy Casteel 1987 Corel 02:04:49
305 Merle Heuver 1997 Baas B 02:05:19
306 Willeke Derks 1988 Stobbenbroekerbroekies 02:05:26
307 Tineke Oosterhuis 1977 Stobbenbroekerbroekies 02:05:29
308 Everdien Dijkslag 1972 Stobbenbroekerbroekies 02:05:40
309 Inge Jansen 1974 Stobbenbroekerbroekies 02:05:41
310 Marian Marsman 1973 Stobbenbroekerbroekies 02:05:50
311 Marja Hillebrand 1977 Stobbenbroekerbroekies 02:05:58
312 Kim van Dartel 1991 Altied vedan 02:06:05
313 Ilse Dijsselhof 1992 Altied vedan 02:06:16
314 Lia Valk 1965 Stobbenbroekerbroekies 02:06:16
315 Leony Mars 1980 Altied vedan 02:06:19
316 Mariëlle Hoogeboom 1973 Stobbenbroekerbroekies 02:06:29
317 Monique Butink 1976 Stobbenbroekerbroekies 02:06:33
318 Anique Zetzema 1989 SlagBroeke 02:06:44
319 Lisette Berg 1992 SlagBroeke 02:06:46
320 Dana Mekers 1992   02:09:19
321 Janneke Klein Lugtenbeld 1969 Profimex 02:09:28
322 Marianne Bruins 1983 Profimex 02:09:34
323 Hanneke Cuppen   Maarssenbroek 02:09:34
324 Jacqueline Veldkamp 1984 Poeslief 02:09:35
325 Rianne Dijkink 1985 Profimex 02:10:06
326 Britt Roelofs 2003 De Knooierts 02:10:13
327 Dinja Staman 1981 Profimex 02:10:14
328 Marit Havekes 2004 De Knooierts 02:10:14
329 Christy de Kruijff 2000 Fitclub Heino 02:10:46
330 Eline Dijkslag 1994 De Paradepaardjes 02:11:09
331 Esther Boxebeld 1993 De Paradepaardjes 02:11:11
332 Riska Ploeger 1990 DigiWorks 02:11:21
333 Debby Elderkamp 1978 Dalfsen 02:11:30
334 Babet Colenbrander 1986 Dalfsen 02:11:32
335 Fabiënne Elderkamp 1988 Dalfsen 02:11:34
336 Maaike Diestelhof 1983 4Kids 02:12:13
337 Ireen Mars 1987 4Kids 02:12:14
338 Tonneke Nijland 1962 4Kids 02:12:20
339 lida Doldersum 1980 Het Zooitje 02:13:05
340 Jojannie de Pijper 1988 Het Zooitje 02:13:28
341 Gerline de Pijper 1989 Het Zooitje 02:13:34
342 Mariette ten Hof 1974 Boerenmutsenclub 02:13:35
343 Sylvia Lugtenberg 1974 Boerenmutsenclub 02:13:39
344 Bregje Veldman- Scholte 1994 Stommen hond 02:16:16
345 Willemien Pilkes 1994 Stommen hond 02:16:24
346 Carlijn Verkooijen 1997 Stommen hond 02:16:42
347 Ingrid Verkooijen 1965 Stommen hond 02:19:10
348 Charissa Bos 1989 Ploeteraars 02:19:57
349 Arlette Bos     02:20:05
350 Tanja Godeschalk 1982 Ploeteraars 02:20:14
351 Lotte Walraven 2000 t Reelaer 02:20:20
352 Josefien Kunzel 1970 t Reelaer 02:20:24
353 Heidi Godeschalk 1975 Ploeteraars 02:21:15
354 Astrid van Haren 1970 t Reelaer 02:21:23
355 Charlotte van Haren 1996 t Reelaer 02:21:28
356 Eline Miedema 1968 t Reelaer 02:21:30
357 Franca de Lannoy 1971 Super awesome 02:23:35
358 Sandy Govers 1974 Den Helder 02:33:53
359 Ellie Kroon 1965 Heino 02:34:24
360 Sandra Reins 1972 Heino 02:34:28
361 Angela Kusters 1994 liever lui dan moe 02:38:48
362 Kyara Lohuis 1997 liever lui dan moe 02:38:49
363 Nicole Kusters 1971 liever lui dan moe 02:38:53